Kedi Aknesi İçin Evde Ne Yapabilirim

Bsbsbs

Çene altında siyah siyah benek tarzı şeyler hafif tarayınca çıkıyor ama biraz uğraştırıyor nasıl geçirebilirim

2 CEVAP

Sarı kantaron yağının antiseptik özelliği var, onunla silebilirsiniz. Tabii tekrar etmemesi için asıl nedenini ortadan kaldırmalısınız. Mama ve su kabı seramik, porselen veya çelik olmalı ve sık temizlenmeli.

Eğer akneler çok yoğun değilse crystalinle de silebilirsiniz. Bir de kloraben kullanıldığını duymuştum. Onu kullanacaksanız da bir ölçü su bir ölçü klorabeni karıştırıp kullanın.