Mama Markaları

Seashell

Orijen marka mama kullanan var mı içeriği iyi gibi duruyor. Şu an N&D kullanıyorum daha iyisi varsa ona geçmek istiyorum.

9 CEVAP

AhsenAise

Orta segment ve altı mamalari alırken dahi zorlanan bir toplumda kg fiyatı 15 kg lik çoğu mamadan pahalı olan bir mamanin fazlaca kullanani olacağını düşünemiyorum,tek tük varsa da sorunuzu görünce yorum yaparlar

aklcgl

Orijen acana daha iyi mamalar gibi duruyor

aklcgl

Orijen acana daha iyi mamalar gibi duruyor

Seashell

Kullanan yorumu da olsaydı keşke

Mslna01

Kullandığınız markalar üst düzey mamalardır zaten

Seashell

Onlar bu zorlu hayatta bana can yoldaşı olma inceligini göstermiş bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bu hayatta onlardan başka hiçbir şeye sahip değilim

Seashell

Üst düzey mi bilemiyorum dün ilerleyen dönemlerde bobreklerde sorun yarattığını okumuştum. İçime sinmemeye başladı

Willy-Wonka

Merhabalar ben sanabelle kullandım uzun bir süre Nd den bir tık daha az proteinli. Kedimde dün karaciğer yetmezliği çıktı. Enzim değerleri yükselmiş tüm tetkikler yapıldı ve mamanın protein oranının yüksek olmasından böyle olmuş. O yüzden Nd vs önermiyorum. Özellikle uzun süreli kullanım

Seashell

Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım kedime kötülük de yapmak istemiyorum bu mama konusunda sağlıklı olsun istiyorum