Titreme Kasılma/Biraz Acil

dollfacepersian

Merhaba, oğlum biraz önce yerde sırt üstü yatarken arka ayakları ve ön patileri titreyip karnı kasıldı. Birkaç dakika devam etti,sevince dokununca geçmedi. Sonra normal bir şekilde kalkıp koltuğun tepesine çıkıp uyudu. Bu durum haliyle beni çok endişelendirdi ve o yüzden biraz acil olduğunu yazdım.
Sizce neden kaynaklanıyor olabilir? Ciddi bir rahatsızlığın göstergesi olabilir mi? Veterinerime haber vermeli miyim?
Cok endişeliyim, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Cevaplarınızı bekliyorum..

12 CEVAP

dollfacepersian

@Gul36 ve diğer arkadaşlar. Bu olay olduğu sırada hemen videosunu almıştım veterinere, arkadaşlarıma göstermek için. Gören arkadaşlarım kendi kendilerinde de arada olduğu veterinerin normal olduğunu söylediğini söylediler bana. Sorun yokmuş çok şükür. Teşekkür ederim ilginiz için:)

dollfacepersian

@Elifoo
Konuşacağım inşallah bu gün, teşekkür ederim ilginiz için

Elifoo

Ay cok sevindim gercekten. Allah baska dert vermesin bebise de size de iyi mutlu geceler :)

dollfacepersian

@Elifoo
Bende çok sevindim, inşallah kimsenin canına dert göstermesin Allah. Teşekkür ederim ilginiz için:)

Elifoo

Bazen uyandiktan sonra patilerinin uzerinde kaburgalarini kabartip titretiyorlar kendilerini ona benzer bir sey mi acaba?

dollfacepersian

@Elifoo
Hayır değil maalesef,daha farklı bir durum:(

Elifoo

Hmm isterseniz bi veterinere anlatin durumu en azindan kafaniz rahat olur

Hayaletkiz

Bizim aşağıdaki kedi ilk yaptığında ayağını sakatladı sanmıştım. Çünkü bizimki ayağa kalktığında yapmıştı ve ben de yürüyemiyor zannettim. Ama şimdi korkmuyorum. Çünkü sık sık yapıyor ve onun dışında bir anormallik yok. Doğrusu hastalık belirtisi olabileceğini hiç düşünmemiştim ben. Siz yine de sorun isterseniz.

dollfacepersian

@Hayaletkiz
İlk defa uzun kasılma eşliğinde bir titreme olduğu için endişelendim. Soracağım teşekkür ederim yorumunuz için

Gul36

İnşallah önemli bi şeyi yoktur geçmiş olsun.

Hayaletkiz

Biz de bilgilenmiş olduk sayenizde. :) Hastalık diye hiç düşünmeyince içime şüphe düşmüştü.

dollfacepersian

@Hayaletkiz

Ben çok korktum ilk defa böyle uzun bir titreme oldu çünkü. Sorun olmamasına çok sevindim ve evet dediğiniz gibi buradaki arkadaşlar da bilgilenmiş oldu, teşekkür ederim yorumunuz için:)