Merhaba Kedim Çok Tüy Döküyor Hangi Ürünü Kullanmam Gerekiyor

Kaderyunus

Gün içinde çok tüy döküyor

3 CEVAP

Pamres

Geçici bir tüy dökümü olabilir illa bir müdahaleye gerek olmayabilir. Ancak uzun sürüyorsa mama değişikliği deneyebilirsiniz ve Vetoskin tablet kullanabilirsiniz. Deri ve tüy sağlığını destekler.

Pamres

Geçici bir tüy dökümü olabilir illa bir müdahaleye gerek olmayabilir. Ancak uzun sürüyorsa mama değişikliği deneyebilirsiniz ve Vetoskin tablet kullanabilirsiniz. Deri ve tüy sağlığını destekler.

su an tam tüy dökümü zamani aslinda ama genel bi tüy dökümü varsa biotin destegi plus+B damlalari var düzenli kullanimda etkili bunlari kullanabilirsiniz