Lütfen Cevap

Barismutluu

Kediler hakkında bilgisi oldukça iyi bir arkadaşa ihtiyacım var sormam gerekenler var yardımcı olabilecek birisi var mı ???

4 CEVAP

Mslna01

Sorularınızı alta sorarsanız bilenler cevaplar

Ketonmanya

Merhabalar.

Eğer kavga etmiyorlarsa ya da biri diğerine saldırdığı için diğeri ondan korkuyor gibi bir durum yoksa sadece zaman vermelisiniz. Kediler yalnızlığı seven, bulundukları alanı sahiplenen ve başka bir kediyle paylaşmak istemeyen canlılardır. Tabii bu durum karakterlerine göre değişkenlik de gösterir ancak çoğunlukla böyledir. Bu yüzden tek ihtiyacınız olan zaman. Kavga etmiyor ve birbirlerine zarar vermiyor oluşları iyiye işaret. Siz ikisiyle de eşit ilgilenmeye çalışın. Odalarını ayırıyorsanız ayırmayın. İkisinin de en çok vakit geçirdikleri yerlere birbirlerinin kokularının olduğu eşyaları bırakın. Kediler koklama duyularının dikine giden canlılardır. Birbirlerini görmekten çok koklamak onları birbirlerine yakınlaştıracaktır. Umarım alıştırma süreciniz çok uzun sürmez.

Bol patili günler dilerim.

Zeytinbey

Sorabilirsiniz

Barismutluu

2 kedi besliyorum ikisi de dişi yaklaşık 3 aydır aynı evdeler hala birbirlerine alışamadılar .. Ama birbirlerini görmeden de yapamıyorlar.. İkisi de birbirinden korkuyo