M@Rkamamadan Alinan Mama Sahte Olabilir Mi

forbs

Merhaba kedilerime bozita geyikli kisir mama kullaniyoruz son 2 siparisimi m@rkamamadan olusturdum ikisi de ayni mamaydi ama ailemin soyledigine gore renk ve boyutlari farkli( ben sehirdisindayim kontrol edemiyorum) Ben bu siteyi guvenilir saniyordum acaba birini tavuklu mu almistim diye kontrol ettim ama hayir ikisi de geyikli 10kg mamalar. Sizce sahte mama gibi bir durum soz konusu olabilir mi ?

1 CEVAP

Ahudr

M@rkamamada sahte urün satisi olacagini hic sanmiyorum en guvenilir sitelerden.Genelde her mamada renk ve sekil degisiklikleri olabiliyor ama yine de Bozita distribütörü ile gorusup destek alabilirsiniz