Bana Trip Mi Atıyor

Willy-Wonka

Merhabalar kedimin karaciğer enzimleri yüksek çıktı 1 gece klinikte kaldı serum yedi tam kan, biyokimya, röntgen, çeşitli ilaçlar ve ultrason yapıldı bugün şükür eve döndük diyet mama ve takviye ile devam edicez. Haliyle çok yorgun ve halsiz. Masanın altındaki sandalyeye gidip yattı ordan kalkmıyor hiç yanıma gelmiyor. Bana trip mi atıyor🥺🥺 düzelir değil mi bu durum

1 CEVAP

Barismutluu

Düzelir kendi haline Bırakın şu an vücudunda ilaç var ve etkisinde hala. Endişelenmeyin