Royal Canin Sizce İyi Bir Marka Mı

mhmttnc

köpek maması diye baktığımda çoğu royal canin çıkıyor bu konuda bilgim yok

10 CEVAP

Elifoo

Hayir degil? İcinde hayvansal neredeyse hicbir sey yok. Asla fiyatini haketmiyor. Lutfen markalara gore degil icerige gore arastirma yapin.

Elifoo

Marka hayvanlar uzerinde deney yapiyor. Siz kendi hayvaniniza ya da beslediginiz baktiginiz cana bir sey olmasin diye bir baska canin katledilmesine goz yumuyorsaniz, buyrun alin.

Penettratte

Evet çok iyi bir marka

Scot

Bende kedim icin kullaniyorum gayet iyi diyor herkes.bende memnunum

onurtemiz

Köpekler için tam olarak bir şey diyemem ama kediler için o fiyatı hak etmeyen içeriği çok güzel bir mama değil.
Bütçenizi bilmiyorum ama ND kullanın. ND çok kaliteli bir mama. Onu yedirip arkanıza bakmayın

mhmttnc

teşekkürler yalnız köpekler için sormuştum

Derdedermanim

Tahıl içermemesi gerekir.

Dmldsl123

Evet iyi bu mama markası listelerde 1.,2. Olan pro plan ben pro plan kullandırıyorum çoğu kişi şunu ben kullanıyorum diyede başka mamaları diyor ama siz internete ve veterinerlerede sorun

Dmldsl123

Be ND'miş arkadaş sadece sebzeli bir mama diye beheniliyor ama sebzeleri hayvanları mutlu tutmaz sevmeyebilirlerde

Muzeyyennb

Hiç iyi bir marka olmadığını duydum ve okudum. Içerisin de et yok denecek kadar az .. Tahıl miktarı fazla.tahıllı mama ne kadar fayda sağlar