British Shorthair Kedimin Göz Üstü Kulak Arası Tüyleri Dökülüyor ?

iamturkuaz

Arada bir aşırı olmamak şartı ile kaşınıyor bu normal mi ?Cilt sorunu olup olmadığını merak ediyorum, ilk evcil dostum pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim :)

5 CEVAP

Mervetirpan

Bütün kedilerin gözle kulak arasında ki tüyleri seyrek oluyor benim kesiminde öyle kulakları da aktığı için kaşınıyordur. Kulak temizliği için bir losyon alıp haftada bir temizleyebilirsiniz.

benimde british kedim var tahriş, yara ve kızarıklık olmaması dışında normal diye biliyorum.

Mertly

Benzer bir durumu yaşıyoruz kızımla ve çözüm bulabilmiş değilim takipteyim.

KimJeongguk

Tüm kedilerde bu şekilde orası korkmanıza gerek yok bu konu hakkında.

bengunur

Benim kızım da aynı şekilde oradaki tüyleri az . Kulaklarını temizlerken dökülüyor herhalde. Ben hiç kulak temizliğini yapmama rağmen veterinerimiz çok temiz olduğunu söyledi.