Exotic Shorthair Kedisi Olanlar?

Exotic shorthair alacak yengem ! yengem çok sevgi isteyen bir kedi istiyor british shorthair sanırım sevgi istemiyormuş kucakta durmuyormuş! Exotic shorthair olanlar bilgi verebilir mi?

1 CEVAP

dollfacepersian

Çok ilgi sevgi isteme, istememe kedinin cinsine değil karakterine bağlı bir durum. Sahipleneceğiniz kedinin kendine has bir karakteri olacaktır. Umarım güzel bir bağ kurup uyum içinde yaşayabilir yengeniz ve kedicik:)