Evde Yaş Kedi Maması Yapımı

Khai

Merhaba, kedilerim için evde hazırlayabileceğim sağlıklı ve dengeli yaş mama tarifi arıyorum. Birçok web sitesinde çeşitli tariflere erişim sağlayabiliyoruz, bu noktada sizlerin deneyimlerinden yararlanmak isterim.

2 CEVAP

Mslna01

Merhaba,benim kedim ezme olan tanesizleri sevmiyor o yüzden ben de ara ara kendim yapıyorum tarife geçelim🐱☺️

Kedinizin sevdiği bir protein kaynağı biz tavuk kullandık
20 tane kuşbaşı tavuk
1 tatlı kaşığı pirinç
Yarım patates
2-3dilim havuç
2-3 dilim kabak
1 yemek kaşığı zeytinyağı
Ekleyip pişirin isterseniz blend edin kediniz yerse isterseniz benim gibi çatal ile ezin afiyet olsun iki üç gün içinde tüketilmesi gerekir

Mslna01

İsterseniz ya pirinç ya patates kullanın ☺️