Mama Önerisi

furkarik

Tüy sağlığı için kaliteli orta segment mama arıyorum, orta-üst segmentte olabilir öneriniz varsa seve seve bekliyorum. 8 Aylık henüz kısır değil, sokaktan sahiplendik.Diğer sorum ise hala yavru maması vermemiz gerekli mi ? Mama somonlu vermek istiyorum ona göre önerebilirseniz sevinirim 🫶🏻🫶🏻

2 CEVAP

Zeytinbey

  1. Aya kadar yavru mamasi yemesini tavsiye ediyoruz. Hills , nd , royal canin , virbac bunlara bakabilirsiniz kuru mama olarak.
    Yaş mama olarak da schesir öneririm neredeyse ben yiyeceğim o kadar beğeniyorum içeriğini :)

Seashell

Yavru N&D mama kullanıyorum içeriğindeki yüksek proteinden dolayı uzun dönemde karaciger ve böbreklerde sorun yarattığını okumuştum yeni bir mama arayışı içerisine girdim bu yüzden.