Kedim Gece Çok Miyavlıyor

beguss

Merhabalar 3 yaşında erkek bir sarmanım var. 2 yıldır kısır kendisi. Bu ara özellikle 1 aydır geceleri çok miyavlamaya başladı. Sebebi ne olabilir sizce?

2 CEVAP

Zeytinbey

Merhaba kediniz kisirlastirilirken 2 testisi de alındı mı emin misiniz bazı testistler testis torbasına inmiyor karin boşluğunda kalıyor hekim bulamazsa torbadaki testisi alıyor karin boşluğundaki kaliyor bu nedenle hormon salgılanmaya devam ediyor kizginlik belirtileri gösteriyor kisir olsa bile. Eğer 2si de alındıysa şöyle bir durum olabilir binada veya binaya girip çıkan kızgınlık döneminde dişi kedi varsa kediniz kisir olsa bile bazen böyle davranışlar gösterebilir

beguss

İkisi de alındı evet. Zaten sürekli miyavlamıyor senelerdir ilk defa son 1 aydır yapmaya başladı anlamadık bizde. Bazen sokak kedileri hava soğuk olunca apartman içine girip orda kalıyorlar ondan olabilir o zaman