Kedim Bölgesel Tüy Dökümü

Balimm5

Merhabalar kedimin kolunda bölgesel tüy dökülmesi oluştu neden olabilir?

24 CEVAP

Balimm5

Hayır traştan sonra oldu bence çünkü 2 ay önce mama değişikliği yaptık daha yeni oldu

Mslna01

Stresten mantar olmuştur

Balimm5

Kesin mantar mı yani 😳

Mslna01

Mamadan sonra olduysa belki mamadan kaynaklı da olabilir önce mamayı değiştirip sonra düzelme olmazsa mantar tedavisine acilen başlanmalı mantarsa çabuk atar ve yayılır

Ahudr

Traştan belliki mantar enfeksiyonu kapmış bu çok yaygın bir durum aslinda veteriner bu resmi gordugunde direk anlamış olmali ama tabiki evet traş makinesinden mantar kapmış diyemez

Balimm5

Yayılma görülmedi ne yapabilirim evde çözüm olarak travozıl krem verdiler

Balimm5

Yayılma görülmedi ne yapabilirim evde çözüm olarak travozıl krem verdiler

Willy-Wonka

Dr animal crystallin ile temizleyin her gün böyle bölgesel tül dökülmelere iyi geliyor

Balimm5

Top kekiği kullanmaya başladım şu an iyi kedim yalıyor ama bir sakıncası olur mu