Kuduz Ve Çip

kedithecat

kedim 1 yasinda bir suredir parazit asisini yaptiramadim ogrenciyim belirli bi butcem var ve kuduzla cipini gec olmadan aradan cikartmak istiyorum firsat bulmusken. yani bir suredir herhangi bir asi olmamisken kuduz asisinin yapilmasinda bir sakinca var midir

4 CEVAP

Zeytinbey

Aynen yeni sahiplenmissiniz zaten durumu anlatırsanız sizi yonlendirirler zaten. Tarım ormanda 20 tl gibi bir ücrete kuduz aşısı yapıyorlarmış sanırım

Mslna01

6 aydan sonra cipin10 bin TL cezası vardır ceza yersiniz

kedithecat

biliyorum o yuzden soruyorum bir suredir herhangi bir asisi olmadi direkt kuduz asisi bir sorun cikarir mi diye

kedithecat

9 aylikken sahiplenmistim 4 ay oldu 🙏 demek istedigim su an paraziti yaptirirsam kuduza butcem yetmeyebilir tarim ormanda uygun oluyormus diye biliyorum ama yeter mi bilmiyorum