Fiple İlgili

Catmel

Arkadaşlar evimde Fipli bir sokak kedisine bakıyorum. Veteriner 45 günlük fip kapsülüne başlattı. 25 gündür kullandık ve şu an çok iyi hiçbir sıkıntısı kalmadı kilo aldı yemek yiyor, oynuyor, koşuyor. Bugün ise bizim kapımızın önündeki kedilerden birinin yürürken sürekli düştüğünü gördüm onu da veterinere götürdüm nörolojik fip çıktı. Ama benim yeni kapsül alacak param yok. Kapsüllerin kalanını ona versem olur mu sizce? Diğerinin tedavisi yarım kalacak ancak şu an durumu gayet iyi. Ne yapacağımı bilemedim. Sizin fikriniz nedir?

2 CEVAP

Zeytinbey

Tedaviyi yarım bırakmayın. Nörolojik fipte bu kapsuller çok işe yaramıyor daha sonrasında maalesef nuks mümkün. En iyi yol GS-441524 enjeksiyon formu fakat çok pahalı bir tedavi. Instagram hesabı açın kedilerin tahlillerini , videolarını reels olarak paylaşın ve videonun üzerine yazıları ekleyin ki kesfete düştüğünde dikkat ceksin , bağışlarla tedavisini yaptırabilirsiniz. Tek başına mümkün değil ne yazık ki. Instagram hesabı açtığınızda buraya yazın hesabın ismini biz de takip edelim gönlünden kopan yardımcı olmak isteyen olsun , ibani herkese açık yerlerde paylaşmayın yasak. Bağış olarak değil de tedaviye destek olmak ister misiniz gibi paylaşımlar yaparsınız destek olmak isteyen mesaj atar bilgileri o şekilde gönderirsiniz. 3 Nörolojik fipli çocugun tedavisi yaptirdim sorularınız olursa bana her zaman mesaj atabilirsiniz.

Lilibeth

Petcore eidd kapsüllerini deneyin maliyeti düşük en azından