Kedim Yürüyemiyor

Beyaztt

1 hafta önce kedimi severken kucağımdan düştü 1 metre yükseklikten. İlk gün bi sorun yoktu ertesi gün sarhoş gibi yürümeye başladı şimdi ise yürüyemiyo sadece yan yatıyo. Veterinere götürdük kırık çıkık yok dedi görüşlerinizi alabilir miyim

4 CEVAP

Zeytinbey

Röntgen çektiler mi?
Belki sinirsel bir hasar almıştır başka bir kliniğe götürüp baktığın vakit kaybetmeden fotoğrafta çok iyi gözükmüyor cocuk

Zeytinbey

Baktirin *

ilaydacakir

Son durum nedir acaba, başka bir yere daha danıştınız mı

Mini2019

1 metreden düşmeyle bir şey olmaz. Farklı bir şey vardır. Durum vahim bir hal almadan veterinere götürün. Acilen biokimya ve tomografi lazım.