Şiddet Görmüş Kedi

Merhabalar
Benim evimde baktığım 8 aylık bir scottish fold erkek kedim var. Yanına arkadaş arıyordum uzun Bi aramadan sonra buldum british cinsi dişi bir kedi ilk sahiplenen ailenin küçük çocukları varmış hayvan orda strese girmiş ve sahiplenen kişi annesine vermiş kediyi annesinde de 3 yada 4 yaşlarında başka bir kedi daha varmış bütün gün ikisi yanlız kalıyorlarmış büyük ihtimalle diğer kediden de şiddet görmüş belki de sadece kediden değil bakan kişiden de diğer kedime alışmaya başladı bana sa alışmaya başladı ama asla kafası dışında hiç bir yerine dokunmaya izin vermiyor strese bağlı aşırı bir tüy dökmemiz var birde daha önce başına böyle bir olay gelen var mı? Nasıl bir yol izlemem gerek?

1 CEVAP

aslihan_e

Tüy dökme mevsimi şuan, evdeki bütün kedilerim deli gibi tüy döküyor. Zamanla dokundurmaya başlar diye düşünüyorum, kaç aydır sizinle?