Kedimin Kulağında Morarmalar Oluştu

Kedim kuymağa 24 mart pazar günü gençlik hastalığı teşhisi konuşdu bugün tedavisinin beşinci günü bugün veterinere gidemedim iki kulağında böyle şeyler çıkmaya ve çoğalmaya başladı veteriner masraflarını ailem karşılayamıyor ne yapmalıyım?

2 CEVAP

Zeytinbey

Fotoğraf eklenmemiş, çok üzüldüm inşallah bir an önce iyileşir tedavi masrafları için instagram hesabı açsanız kuymagin adına tahlillerini videolarını paylassaniz belki destek gelir

Kulağındaki morlukların fotoğraflarını paylaştım bakabilirmisiniz🙏🏻