Kulağındaki Morluklar

Fotoğrafı eklenmemişti

2 CEVAP

Zeytinbey

Bir yere çarpma ihtimali yoktur değil mi?
Bazen kullanılan bir takım güçlü ilaçlara karşı tüy ve deride yan etkiler olabiliyor bu şekilde o bir ihtimal olabilir. Onun dışında viral hastalık kaynaklı tüy ve deride değişimler gözlemlenir ama böyle kulağı etkileyeceğini sanmıyorum onun da pek. Umarım artmaz ve geçer... :(

Çarpma ihtimali yok hep yatıyor ve iki kulağında da var belki aldığı ilaçlardan yedaviden dolayı çıkmıştır biraz araştırma yaptım internete mantar uyuz stres gibi şeylerden olabilirmiş