Proplan Forti Flora Kullananlar

Zeytinbey

Günaydın arkadaşlar aranızda proplan fortiflora kullananlar var mı memnun musunuz kedim icin probiyotik bakıyorum sıvı formları tuketmiyor midesi bulanıyor, sindirim sistemi çok hassas. Önerebileceğiniz probiyotiklere de açığım

7 CEVAP

Minminik

memnunum, en son 20 adet aldım her ay üst üste 5 kere kullanıyorum mama kanaklı çok hafif kabızlığımız olduğu için. veterinerim farklı bir probiyotik vermişti ama fortide olur dedi. bence forti kullanım açısından rahat lezzetli olduğu için suya karıştırıp veriyorum veya mama üzerine döktüğümde hemen yiyor,

Minminik

balık yağı dediğiniz somon yağı gibiyse zaten fazla 2 minik damla vermelisiniz diye belirtiyor üzerinde, hassas mideli ise tabi önce veterine danışın ama ben sorun yaşamadım.

Mini2019

Bizde çalışan, gözle görülür tek probiyotik. ben biraz sulandırıp veriyorum. Hepsini yiyor ve ishalse şıp kesiliyor

Zeytinbey

Bir ara proplan fabrikasında yabancı madde çıkmıştı ya korkuyorum açıkçası probiyotikte de bir sıkıntı olur mu diye. Ama kullanıyorsanız sorun olmuyorsa ben de alayım korkumun nedeni kedim çok hassas mamasina az bir şey balık yağı bile eklesem kusup çıkarıyor. Teşekkür ediyorum cevabınız icin

Zeytinbey

Teşekkür ederim veteriner teknikeriyim ben zaten demek istediğim üzerinde yazan miktarın yarısını bile versem dokunuyor. Biz klinikte vitasigna probiyotik kullanıyoruz çok güzel aslında ama proplana da bir şans vermek istedim o yüzden kullanan birinin yorumu benim için önemliydi. Teşekkür ederim

Minminik

vitasigna yı bende veterinerimden aldım belki daha iyi gelir sonuçta vet ürünü diye ama tekli yediremedim mama üzerine döktüm onuda kokladı gitti o yüzden forticiyim, umarım sorun yaşamazsınız denemeden bilemezsiniz.

Zeytinbey

Teşekkür ederim