Otobüsler Kedi Kabul Eder Mi ?

mia1598

İstanbul’dan Bursa’ya gitmem gerekiyor ve burada kedimi bırakacak biri olmadığı için yanımızda götüreceğiz. Veterinerden ilacını alıp uyutacağız ama bagaja koymak istemiyoruz. Yan koltuk için de bilet alsak bagaja koymadan yanımda götürmeme izin verirler mi sizce? Daha önce kedisini bu şekilde şehir dışına çıkaran var mı ?

9 CEVAP

SemaKorkmaz

Küçük firmalar götürebiliyor ben de Çanakkale'den Bursa'ya küçük firma ile gidiyorum alıyorlar. Büyük firmalar hiç susmayan bebekleri alırken küçücük zararsız hayvanları almıyorlar normal giderken de onları kullanmamaya çalışıyorum! Ya da Blabla car ile gidebilirsiniz genelde herkes hayvan kabul ediyor.

mia1598

Yarın birkaç firmayla konuşacağız umarım izin verirler eğer vermezlerse veya bagajda derlerse gitmeyeceğiz

irfcn

toplu taşımada kanunen serbest ama şehirlerarası otobüsleri bilemiyorum umarım izin verirler

onurtemiz

Eğer uyursa sıkıntı olmayabilir konuşmanız gerek. İsterseniz İDO’yla seyahet edin. Vapur da böyle sıkıntı çıkacağını sanmıyorum

Gul36

Eğer yapabilirseniz bence de İDO'yla gidin. Hem kedicik ilaç almak zorunda da kalmaz o zaman. Tabii kediniz durur mu bilemiyorum, benim kedim gezmeyi sevdiği için dururdu, ona istinaden söyledim.

Derdedermanim

Yeni bir kanun çıkmadı ise benim şimdiye kadar uygulamam şu taşıma çantam kılıflı benim direk otobüse biniyorum çantayıda yanıma alıyorum kiseyide takmıyorum henüz bir sorun yaşamadım.

Tsubasa9

Uzun yol için çoğu firma kabul etmeyebilir. Ama siz yine de konuşun değişik bir kaç firmayla. Bagajda kesinlikle gitmesin. Daha bir kaç ay önce bir haberde bagajda giden köpeğin havasızlıktan öldüğünü okumuştum. Eğer uzun süre kalmayacaksanız evde de kalabilir. Tabi 1 haftadan fazla oda riskli bence.

SemaKorkmaz

Küçük firmalar götürebiliyor ben de Çanakkale'den Bursa'ya küçük firma ile gidiyorum alıyorlar. Büyük firmalar hiç susmayan bebekleri alırken küçücük zararsız hayvanları almıyorlar normal giderken de onları kullanmamaya çalışıyorum! Ya da Blabla car ile gidebilirsiniz genelde herkes hayvan kabul ediyor.

SemaKorkmaz

Küçük firmalar götürebiliyor ben de Çanakkale'den Bursa'ya küçük firma ile gidiyorum alıyorlar. Büyük firmalar hiç susmayan bebekleri alırken küçücük zararsız hayvanları almıyorlar normal giderken de onları kullanmamaya çalışıyorum! Ya da Blabla car ile gidebilirsiniz genelde herkes hayvan kabul ediyor.