Kısırlaştırma Sonrası?!

Tuanaalsk

Arkadaşlar bugün tam bir hafta oldu hâlâ az mama yiyor ve normalinden fazla uyuyor bu durum normal mi acaba oyun oynattugimda karşılık veriyor halsiz demek doğru mu ne yapmaliyim

7 CEVAP

Mslna01

Yaş mama veriniz ara ara ona da burun kıvırsa halsiz diyebiliriz, günde 16 saat uyku normaldir kedilerde gün içinde ama sizde anormal durum var kontrol ederek ilerleyiniz

Ahudr

Öncelikle tabiki veterinere danışın ilave olarak önerim Bağısıklık güclendiri ayrica iştahsızsa viyonun urunlerinden takviye kullanın

Tuanaalsk

Kedim yaş mama zaten yemiyor normal şartlarda

Sabisim

Aynı şeyi yaşıyorum benimki mama yiyor biraz ama 5 gün oldu hala tam keyfi yerine gelmedi. Veteriner psikolojik olarak kendine gelmesi 10,15 günü bulabilir demişti. Bekliyoruz bakalım.

Sabisim

Aynı şeyi yaşıyorum benimki mama yiyor biraz ama 5 gün oldu hala tam keyfi yerine gelmedi. Veteriner psikolojik olarak kendine gelmesi 10,15 günü bulabilir demişti. Bekliyoruz bakalım.

Sabisim

Aynı şeyi yaşıyorum benimki mama yiyor biraz ama 5 gün oldu hala tam keyfi yerine gelmedi. Veteriner psikolojik olarak kendine gelmesi 10,15 günü bulabilir demişti. Bekliyoruz bakalım.

Sabisim

Aynı şeyi yaşıyorum benimki mama yiyor biraz ama 5 gün oldu hala tam keyfi yerine gelmedi. Veteriner psikolojik olarak kendine gelmesi 10,15 günü bulabilir demişti. Bekliyoruz bakalım.