Kedi Çimi Hapşırtıyor Normal Mi

Esraokur35

Kedim evdeki çiçekleri yiyordu kedi çimi aldık ona kedi çimini yerken böyle hapşırıyo gibi bişi oluyor acaba çimler burnuna değiyor diye mi yapıyor yoksa alarji falan mı var anlamadım

3 CEVAP

Zeytinbey

Gözlemleyin büyük ihtimalle çimler burnuna temas ettikçe kasindirip hapşırmaya neden oluyor. Çimleri koparıp önüne koyup öyle deneyin bir de bakalım devam edecek mi bu durum

Mini2019

Koklayıp sertçe genizden nefes mi veriyor. Sert ve kısa aksırık gibi. Benimki öyle yapıyordu.
Sonra kime alerjisi olduğunu öğrendim, artık veremiyorum.

Mini2019

Çime*