Kedim Çok Bağırıyor

Merhaba apartmanda bir kedi var yaklaşık iki üç hafta önce geldi ve gece bağırmaya başladı çıkıp baktığımda benden kaçtı kendini göstermedi iki üç gece böyle devam etti sonra sustu bir hafta sonra tekrar bağırdı ve ben de mama ile gittim sonra kendini gösterdi fakat sustu gene birkaç gün sonra gene bağırdı bu sefer bodrumdaydı yavru değil hızlıca hareket edebiliyor fakat çok miyavlıyor ama yanına da yaklaşamıyorum sadece videosunu ve fotoğrafını çekebildim kediye yardımcı olmak istiyorum nasıl olabilirim

1 CEVAP

Pinar5504

Detayları çok bilmediğimden kesin bir şey diyemem ama kızgınlık döneminde olduğu için bağırıyor olabilir :) Sokakta yaşadığı için insanlar korkuyordur, dolaştığı yerlere mama ve su kabı koyabilirsin. Belki zamanla sana alışır