Kedimin Bıyıkları Kırılyor

aleynacamgoz

Bugün farkettim ki kedimin bıyıkları kırılıyor ve kopuyor bu neden olur? 2.5aylık bu arada

6 CEVAP

Gul36

Benimkinin de bazı yerleri kırık. Yatarken bazılarının kıvrıldığını fark ettim geçen, büyük ihtimalle o şekilde yattıkça kıvrılan yerlerden kırılıyor. Ama bir sorun olacağını sanmıyorum, tekrar uzarlar.

aleynacamgoz

İnşallah çok teşekkür ederim canim içimi rahatlattın @gul36

Derdedermanim

5 dk yerinde durmuyorlarda ondan :)

gamzekrn

Bıyıklarının sürekli kırılmasi normal bi durum değil ki kötü beslendiginin belirtisidir tam aksine

nyancat

Benim kediminde küçüklüğünden beri kırılıp duruyor veteriner çok hareketli olduğu için kırılabilir demişti gerçekten de oynarken falan kırıyor

aleynacamgoz

veterinerime sordum dün olabilir böyle şeyler tekrar çıkar dedi sanırım çok bi sorun teşkil etmiyor ya :/