Kedimin Tınağı Kanamış

Busraaad

Kedimin tırnakları hep kırılıp soyuluyor çünkü halıda tırnaklarını kaşıyor sürekli bu gün arka patisinin çatladığını gördüm ve tırnağı hafif yamuk veteriner fobisi olan bir kedi ve veterinere sorduğumda biraz korkuttu beni tırnak iltihaplanmasında böyle yamukluk olabiliyor mu daha önce yaşayan varmı ?

1 CEVAP

yamukluk yeni mi oluştu? bir yere vurmuş veya sürtmüş olabilir mi? ve canı acıyor mu? eğer durmayan bir kanama yoksa sorun olacağını sanmıyorum. dışarı çıkmıyorsa mikrop kapması da pek muhtemel değil bence. batikon sürebilirsiniz. yine de geçmezse mutlaka vete götürün.