Mama Seçimi Çok Zor

bengunur

1 yaşında kedim var şimdiye kadar Royal canin hills ve veteriner tavsiyesi ile reflex kullandım ama hiç biri içime sinmiyor. İçeriklerinde doğru düzgün et yok işlenmiş protein var . Veterinerimiz Unique mamasını tavsiye etti ama onun da içeriği aynı şekilde. Ne tavsiye edersiniz mama da taze yada kurutulmuş et olması daha mı iyi bazıları da hayvanların kaldıramadığını söylüyor Nd Acana gibi mama ları ne yapacağımı şaşırdım.

6 CEVAP

Mslna01

Nd acana biraz ağır gelebilir veteriner hekime danışarak felicia alabilirsiniz

Willy-Wonka

Nd acana sanabelle bunlar protein oranı yüksek mamalar FAKAT ben de bunun iyi olduğunu düşünerek kedime 2 yıl boyunca sanabelle yedirdim daha sonra mama kaynaklı rahatsızlandı karaciğer enzimleri yükseldi. Yüksek protein her zaman iyi bir şey değilmiş yani. Bu markaları kullanacaksanız bile bir düre sonrs değiştirin muhakkak

bengunur

Kedim 2 kilo maalesef kilo alması lazım ama hiç birini iştahla yemedi

bengunur

Kedim 2 kilo maalesef kilo alması lazım ama hiç birini iştahla yemedi

bengunur

Kedim 2 kilo maalesef kilo alması lazım ama hiç birini iştahla yemedi

Ahudr

Willy wonka sanabelle protein orani cok yüksek bir mama değil içeriğindeki farklı bir katkidan etkilenmis olmalı kediniz.