Kedim Kısır Ama Bağırıyor

yaren13

Dişi kedimi 1 yıl önce kısırlaştırdık ama son birkaç günde geceleri belirli saatlerde kızgınlıkta gibi bağırmaya başlıyor. Kısır olmadan önceki hali gibi değil ama yine de merak ettim. Böyle bi durum yaşayan var mı ne zaman geçer

2 CEVAP

Mslna01

Acaba operasyon düzgün mu olmadı içeride parça kaldıysa böyle olabilir

aslihan_e

Yalnızlık yaşadığı için yapıyor da olabilir. Evde başka kedi olsa onunla oynayacaktı. Ben evde tek kedi baktığımı hayal edemiyorum. Bizimkiler tek kalınca çıldırıyor. Kızgınlık olsa gündüz de bağırırdı diye düşünüyorum. Bazen de bir böcek bulup kaybedince ağlıyorlar. Evde bir hamamböceği varsa mesela gece onu görüp sonra böcek kaçınca ağlayabilir. Oyuncağını ulaşamayacağı bir yere gönderirse ağlayabilir.