Kedim Cama Çıkmak İstiyo

Beren08

Balkonum kapalı balkon .yazın daha rahat olması için balkon kapısını açtım alışsın diye balkonun camını perdeyle sıkıştırıp kapatıyorum ama cama çıkıyor .güvenliği için tellerden taktırıcam ama ne zaman geleceğini bilmiyorum . Nasıl cama çıkmamasını oğretebilirim?

4 CEVAP

milaylaylom

Anlamadım camınız açıkken mi kediniz çıkıyor eğer böyleyse çok dikkat edin lütfen hareket eden en ufak bir şeye atlayabilirler 🥺

Zeytinbey

Cama çıkmamasını öğretemezsiniz. Sizin yanınızda siz kızdığınız için çıkmaz sonra bir 5 dk içeri geçersiniz bir bakarsınız hop camda. Ne olursa olsun kedi filesi , sineklik taktırmadan cama balkona cikartmayın balkona çıksa bile siz yanında durun ki bu da bi risk olabilir bir anlık boşlukta bir sinek bir kuş görmesi bile camdan balkondan düşmesi için bir neden. Camdan balkondan dusme olayları en ölümcül hastalıklardan bile daha ölümcül sonuçlar doğurabilir. Hem çocuğunuzun acı çekmemesi hem sizin vicdan azabı cekmemeniz için sineklik , file taktırmadan camdan balkondan uzak tutun her ne kadar istese de. En kötü kucağınızda dursun beraber bakın dışarı sonra içeri koyarsınız. Hiçbir şey onun sağlığından önemli değil.

Zeytinbey

Özellikle yaz ayları geliyor en çok dusme vakaları ile karşılaştığımız zamanlar. Lütfen çok dikkatli olun arkadaşlar :(

Emirrckr

Maalesef engelleyemezsiniz.
O an sizi dinliyormuş gibi gözükür ama sürekli başında durmayacağınız için siz yokken illa çıkacaktır.
Bir kez deneyimlemiş sonuçta.
Fileleriniz gelene kadar tedbirli olun,kediniz birkaç gün daha sabretsin :)
Sonrasında rahat rahat çıkar.