Kısırlaştırılmış Yavru Kedi

Kedim 6 aylık kısırlaştırma operasyonu için gün aldık fakat şuan yediği yavru kedi mamasına devam etmeli miyiz yoksa kısırlaştırılmış kedi maması mı tercih etmeliyiz

1 CEVAP

Zeytinbey

Kisirlaştırılmış yavru kedi mamaları var onlardan kullanabilirsiniz. Elinizde az bir şey mamaniz varsa o bittikten sonra Kisirlaştırılmış yavru kedi mamasina geçebilirsiniz. Mama değişimini kademeli yapın , kademeli geçmezseniz can sıkıcı sindirim sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

  1. Gün %75 eski mama %25 yeni mama

  2. Gün %50 eski mama %50 yeni mama

  3. Gün %25 eski mama %75 yeni mama

  4. Gün tamamen yeni mama
    Bunu 1 haftaya da yayabilirsiniz.