Kedim Ciftlesti Dün Eve Geri Geldi Fakat Hala Arkasını Kaldırıyor.

3 gün erkek kedinin evine kaldı erkek kedinin sahibi 3-4 kez ciftlestiklerini söylüyo fakat dişi kedimin arkası hâlâ kalkıyor acaba hamile kalmadığı için mi...🥲

1 CEVAP

didemuysl

Merhaba aynı durumu bizde yaşadık çok düşündük acaba neden böyle yapıyor diye veterinerimiz 1 hafta bekleyelim dedi bekledik kızım şuan hamile bende açıkçası biraz beklemenizi tavsiye ederim ardından bu durum devam ederse veteriner hekiminize başvurabilirsiniz.🐾