Maması Değişik

mervegomis

1 yıldır nd mama kullanıyorum önceleri burdan alırdım fiyat bayağı artınca 2 örte tyoldan aldım ilk alışımda sıkıntı yoktu şimdi alışımda fark ettim ki mama tanecikleri çok daha büyük. Paketler birebir aynı koku da aynı ama mama tanecikleri çok farklı acaba yenilendi mi? n&d somonlu ve portakallı kısırlaştırılmış düşük tahıllı kullanan varmı? Siz de fark ettiniz mi tane yapısının değişikliğini?

1 CEVAP

KimJeongguk

Tane yapılarında farklılık olabiliyor (Boyut ve renk farkı gibi) bunu firmanın kendisi de söylüyor zaten. Yinede içinizde bir şüphe varsa Farmina ile mama hakkı da iletişime geçip orjinalliği hakkında teyit alabilirsiniz.