Dişi Kedimi Kısırlaştıralı 6 Gün Oldu. Elizabeth Yakalığı Artık Çıkarabilir Miyim?

Merhaba hepinize iyi günler dilerim. Dişi kedimi tam 6 gün önce kısırlaştırdım. Estetik dikişle dikildi yarası, bayada iyi durumda. Veterinere bugün yaranın fotoğrafını attım, kaynamış yara dedi, yakalığı çıkardım fakat direkt olarak yarayı yalamaya başladı korkup tekrardan taktım. Veterinere tekrar yazdım yalayabilir sıkıntı yok sadece saatlerce yalamasın dedi ama yine de korktum vallahi :D dikişler kaynamış gözüküyor evet ama dikişin sonunda ve başında ufak ipler var, yalasa zarar gelir mi bilemedim. Deneyimlemiş birileri var mıdır acaba?

1 CEVAP

Dann

estetik dikiş attıysa ve kaynadıysa bişey olmaz artık zaten 6 gün geçmiş , yakalıkla daha çok strese giriyorlar artık kurtulsun yakalıktan. eğer ciddi bişey olursa zaten farkedersiniz gün için ama büyük ihtimalle hiç bir şey olmaz artık,