Mama Değişimi Nasıl Olmalı?

Berfin33

Merhaba,
Britsh cinsi kısır kedime sahiplendiğimden beri kısırlaştırılmış proplan kullanmaktayız annem bir sürpriz yapıp epey bir pets family markasının mamasını almış çok anlamadığı için içinden geldiği gibi hareket etmiş bunu proplan mama kabına az miktarda karıştırarak yedirsem problem olur mu yada nasıl yedirebilirim?

3 CEVAP

Mslna01

Kademeli olarak geçiş yapabilirsiniz kademeli geçiş yapmazsanız gaz ishal kabız gibi sorunlar olabilir
İlk gün
1-4 gün yeni mama %20,eski mama %80
5-7 gün yeni mama %40 eski mama %60
8-10 gün yeni mama %60 eşi mama %40
11-13 gün yeni mama%80 eski mama %20
14 gün %100 yeni mama
Şeklinde olmalıdır

Mini2019

Anneniz görmeden sokaktaki kedilere vererek mamayı bitirebilirsiniz. Kedinize vermeyin bence

KedicikUzum

Annenizin iyi niyeti için teşekkür ediyorum:)

Kedinize vermek yerine annenizden gizli sokaktaki canları doyurabilirsiniz o mamayla.