Kedimde Halsizlik Var

Kira

Kedimde son zamanlarda halsizlik görüyoruz. Sadece yatıyor kuru mamasını yemiyor hareketleri yavaşladı oyun bile oynamıyor ve kısık sesle miyavlamaya başladı. Ama yaş mama görünce heyecanlanıyor sadece onu yiyor. Bazen yoğurt veriyoruz.
Karnında bi şişlik var gaz varmış gibi görünüyor tuvaletinde bi sıkıntı görmedik. Bir de kulakları ısınıyor. Veterinere götürmeli miyim yoksa zamanla geçer mi bu hali. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

3 CEVAP

Mslna01

Veteriner hekime gitmesinde fayda var

milaylaylom

Veteriner hekime götürmelisiniz

Sesinin kısık çıkması, halsizlik vs üşütmüş olabilir hiç vakit kaybetmeden götürün maalesef kediler öyle kendi kendilerine iyileşemiyor belki yabancı bi cisim yuttu ya da zehirli ot yedi, biran önce götürün