Kedimi Evde Tek Başina 1 H Birakmalimiyim

eylulmirmir

Anket

Evde tek başina bırakmalıyım
(5 oy)
(gideceğim yerde kedi var)gideceğim yere goturmeliyim
(4 oy)
Toplam (9 oy)

Merhabalar ben bir haftalık tatile gideceğim evde kedim var ve bir de babam olacak ama babam çok az evde duruyor yani kedimle ilgilenemeyecek sizce kedi Yeni bir ortama mı sizce kedim gideceğim yere mi götürmeliyim yoksa evde mi bırakmalıyım

2 CEVAP

Mini2019

Babanız mama kumu hallediyorsa düzenini bozmayın.

Balimm5

Kediler bulundukları bölgeyi değiştirmeyi sevmeyen hayvanlar genelde. Stres vs. Olma olasılığı yüksek bende kedimi 2 kere 3 4 günlüğüne yalnız bıraktım yeterli mama ve su kabı koyarsanız kontrol eden biri de olursa sorun olmaz diye düşünüyorum. 😊