Kedim 5 Gündür Halsiz Ve Nefes Darlığı Çekiyor.

10 aylık blue point kısır kedim var. Salı günü veteriner tırnağını dernden kesti ve 2-3 saat kan durmadı kanadı. O günden beridir kedim çok halsiz ve nefes darlığı çekiyor. Nefes alırken karnından çok belli oluyor nefes alıp verişi. Cuma günü farklı bir veterinere götürdüm kan testi yaptılar bir sorun çıkmadı. Kalbinde biraz üfleme duydu ve kalbi normalden biraz bbüyük dendi. Kuru mamasını yemiyor ve yaş mamayı da çok az yiyiyor. 5-6 gündür oyun oynamıyor çok halsiz. Ne yapmalıyım, başına gelen var mı kedim stresten mi böyle olmuştur sizce ve stres oluyorsa eğer bu ne kadar sürer normalde?

1 CEVAP

milaylaylom

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun 🐾 Kalbi için daha detaylı baktırmanızı öneririm veterinerin dediğine göre normalden büyük ve bu da bir sorun teşkil eder. Erken teşhisin önemi büyük 🙏🏻 Yemek yememesi, oyun oynamaması, halsiz olması bunların hepsi rahatsız olduğuna işaret aslında. Umarım iyidir ama genede bir ihtimalde olsa daha detaylı bir veteriner kontrolüne götürmeniz hem sizin için hem kediniz için daha iyi olacaktır, tekrardan geçmiş olsun