Ligt Ton Balığı Konservesi

Derdedermanim

Yaş kedi maması aldım arkadaşlar gimcatin güzel beyendi yedi kedim kokusuna dokusuna baktım birebir ton balığı konservesi gibi acaba ligt ton balığı konservesi alıp verebilirmiyiz evet yiyorlar sorun yok ama sağlıklımı sonuöçta katkı var ise ikisindede var diye düşünüyorum.

3 CEVAP

aleyn

kediler için olan mamaları sadece et gibi düşünmeyin içine ihtiyaçları olan vitamin ve mineraller katılıyor ve değerleri bi kedi için ayarlanıyor, konserve ise bizim için oldugundan aynı şey olmuyor, ayrıca light de olsa içinde tuz var bizim için az olsa da kedi için çok fazla.. bu arada kedim gimcatten başka mama yemediği için gimcatin ************dan çok uygun fiyata 24lü mamasını almıştım bi ara ben de tanesi 3,5a geliyordu sanırım link vereyim bi bakın belkş işinize yarar.

gimcat

bu verdiğim tuna ama 4 çeşitte var bu kampanya aynı satıcıda..

aleyn

benim kedimde tavuk alerjisi var o yuzden sadece tuna, tuna-karides ve tuna-yengeç olanı alıyorum..

Derdedermanim

Evet gimcati sevdiler bizimkilerde.Tuz oranı hakkında haklısınız.Gimcat hangi türleri daha çok yiyor sizin bıdıklar?
Teşekkürler