Mama Değişikliği Ve İshal

Sdburuk

Kendime mama değişikliği yaptım ishal oldu. Daha sonra eski manasına dönüş yaptım ama hem ishal hem normal kaka yapıyor. Bir de arada bir hapşırıyor ne yapmalıyım

1 CEVAP

Mini2019

Mama geçişini en az 1 haftada yapmak lazım. Bağırsak yeni mamaya adapte olacakken, tekrar farklı mama. Böyle olması çok normal. Flora bozulduysa bağışıklık da gidiyor işte…
Veterinere gitmiyorum, evde bir şey yapayım diyorsanız, probiyotik ve multivitaminle destekleyin. Elinizde viyo varsa böyle durumlarda kurtarıcıdır