Kedi Filesi

UmayAna

Selamlar, 2 kedim var ve çatı katında yaşıyoruz. Her camımızda sineklik mevcut. Şimdi de balkona sineklik yaptırmak istiyoruz. Çocuklarım geldiğinden beri balkonu yazın dahil hiç açmıyoruz. Instagram'da açılır kapanır sistem sineklik yapan yerler gördüm ancak ne kadar koruma sağlıyor? Daha önce yaptıran var mı acaba? Güvenlikli değillerse sıcaktan kavrulmayı tercih ederiz.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

3 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Açılır kapanır olanlar balkon için pek uygun olmuyorlar, sabit kedi fileleri kedi güvenliği için çok daha uygun. Winblock diye bir markanın kedi filesini biz de annem de kullanıyoruz uzun süredir. İnternette araştırıp inceleyebilirsiniz. Ağın içinde çelik teller de olduğu için ısırmaya ve tırmanmaya karşı dayanıklı. Eğer elinizden gelmiyorsa gelip kendileri de monte ediyorlar fakat elinizden montaj işleri geliyorsa kesinlikle internet sitelerinden uygun ölçüyü sipariş edip kendiniz monte etmenizi öneririm. Maliyet konusunda arada uçurum oluyor. Biz kendi balkonumuza döşeyeceğimizde bize işçilik dahil 8.000 TL gibi bir fiyat çıkarmışlardı. Biz kendimiz monte ederek 3.600 TL'ye mâl ettik. Öyle söyleyeyim. :)

Bol patili günler dilerim.

Minminik

ben balkonuma sürgülü pet tülünden sineklik yaptırdım daha önce file kullanıyordum ikisi arasında güvenlik açısından bence fark yok.
yeterki pet tülü olsun istanbulda iseniz telefonunu paylaşabilirim yaptırdığım yerin insta sayfası var hep kedili evlere yapıyor

Minminik

Umay hanım merhaba, size mesaj gönderilmiyor site tercihlerinden mesaj alma olayını açmanız gerekiyor. ben burdan vereyim numarasını balkon için sürgülü kedi sinekliği yapan ayhan demirkıran 543 786 51 94
biz yaptırdık çok memnun kaldık