Mama Değişikliği

Tekel34

merhaba.kısır olmayan 3 yaşında erkek kedime mama arayışı içerisindeyim yerli mama olan mystic hakkında olumlu yorumlar var ve fiyatıda daha uygun kullanan arkadaşlardan memnuniyet anlamında yorum alabilirmiyim.teşekkür ederim

1 CEVAP

KedicikUzum

Mystic kullanmayın eskiden iyi yerrli bir markaydi ama sonradan popüler oldu bir ara, içeriğini bozdu . Kediniz neden kısır değil onu da anlamadım 3 yaşında ama, hills ve Royal canin en bilinen markalar beğendiği aromadan alabilirsiniz. Mama parasından kacarsaniz ileride özellikle erkek kedilerde idrar yolu problemleri çok fazla kalitesiz mama kullanımında, cok çekersiniz çok para ödersiniz. Kedinizi de bir engel yoksa en yakın zamanda kısırlaştırın