Kedim İçin Hangi Mamayi Onerirsiniz Acil

Pnrdogan

Kedim 8 aylik british tekir kırması erkek ve 2.6 kilo. Yapısı gereği uzun ve kilo almiyor kilosunu az buluyorum. Royal canin kullandık şimdiye kadar , ek olarak çubuk bisküvi ve yas mama veriyorum hatta yas mamayi her gün veriyorum kilo alsın diye ama almadı. Balık yağı aldım yine kilo almadı. Kuru mama değişikliği yapacağım aklımda olan mamalar:
Hills tavuklu
Hills balikli
Proplan tavuklu ve pirinçli

Yukarda saydığım durumlara göre hangi mamayi önerirsiniz biraz kilo alsın istiyorum.

7 CEVAP

tuanayz

Bide proplan bence alma bir yerden duymuştum hiç sağlıklı değilmiş

tuanayz

Dün veterinerimle konuşmuştuk bunu Hill’s için yağlı bir mama kilo aldırır dedi o yüzden bence Hill’s alabilirsiniz (ben kedimi zayıflatmaya çalışıyorum o yüzden almadım)

erhan354

Merhaba bütçe belirtebilir misiniz ?

yumik

Sanabelle verebilirsiniz içeriği hills ve proplandan da daha iyidir

Pnrdogan

Merhabalar butcem saydığım mamalar minvalinde

Pnrdogan

Hills ton balikli aldık 10 günde kilosu ve tuylerinde değişiklik var yumuşadı güzelleşti, royal canin kullanırken böyle değildi. Mama değişimi düşünenlere tavsiye ediyorum :)

Pnrdogan

Teşekkür ediyorum