Kedim Kızgınlıkta Ve Sıvı Geliyor

Acemi_anne

Kedim kaç aylık bilmiyorum vete daha gitmedim ama şuan kızgınlık döneminde ve aşırı şekilde bağırma, yuvarlanma, esneme gibi hareketleri var bugün kendisine bakarken vajinasında şeffaf bir sıvı vardı sonra kendisini yalayıp temizledi neden oluyor ayrıca kızgınlığın bu kadar ağır geçmesi normal mi? İlk kızgınlığı

2 CEVAP

meryem_artemis

Yazdıklarınızın hepsi normal. Merak etmeyin.

meryem_artemis

Kızgınlığı bittikten sonra kısırlaştırırsanız da çok iyi olur. Ev ortamı sıcak olduğu için 15 günde bir gibi kısa sürelerde tekrar kızgınlığa girecektir. Sonraki kızgınlıklar daha da zor oluyor.