Kedim 3 Gündür Aşırı Saldırgan

Cekubalim34

11 aylık dişi multicolor bir kedim var kısır değil henüz, daha önce kızgınlık belirtisi gösterdiğinde saldırganlık tırmalama ısırma gibi davranışları yoktu, yaklaşık 1 hafta önce boya yaptığımız için kokudan etkilenmesin ve kimyasallara temas etmemesi için odaya aldık gündüzleri yalnız başına kalıyordu akşam birlikte uyuyorduk ,mama değişimi yaptık tüy döktüğü için 3 gün önce kucağımda mırlayıp kendini sevdirirken bana ve kardeşime saldırdı kol ve bacaklarımızı paramparça etti saldırı derecesi o kadar şiddetliydi ki bizden akan kanlar halıları boyadı neredeyse bu gün tekrar ciddi saldırganlık gösteriyor göz bebekleri tamamen büyük her ihtimale karşı kuduz aşısı olduk fakat hidrofobisi yok su içtiğini gördüm bu gün veterinerimiz kızgınlık belirtisi olabilir dedi fakat kuyruk veya poposu ile uğraştımızda çiftleşme pozisyonuna da geçmiyor ne yapacağımı bilmiyorum

1 CEVAP

Minminik

kalm mama, doktorun önerisi ile bitkisel sakinleştirici deneyebilirsiniz