Kedi Göz Kalıntısı Ve Kızarıklık

YakupD

Merhaba arkadaşlar.
Kedimin sol gözünde 3, 4 güne bir kaşıntı ve kızarma var.Veterinere götürdüm herhangi bi iltihap vs falan olmadığını söyledi.Herhangi bi damla vs de vermedi iltihap olmadigi için.Bu durum 2 ay kadardır var.Daha önce böyle bi durum ile karşılaşan var mı?
Var ise neler yaptı kedisine.

2 CEVAP

NihanGurel

Merhaba teramicin merhem ve tobredex göz damlası deneyin veterineriniz vermemiş fakat gözdeki herhangi sorunu başındayken yok etmeye yardımcı oluyor. Sabah akşam 1 er damla kullanabilirsiniz merhem de aynı şekil

Esrakaya12

Benimde başıma geldi ama sonra kulak uyuzu olduğunu öğrendim bir kaç gündür gözünden yaşlar, kaşıntı, tüy azalması olunca anladım