Arkadaşlar Lütfen Yardımcı Olur Musunuz

Elifgumuss

Kedim gözü için tedavi oluyor gözüne ulaşmaması için boyunluk takmam gerekiyor fakat kedim boyunluk takınca sağa sola koşup kendini vuruyor bu durumda ne yapmam gerekiyor kediler için daha rahat boyun yastıkları oluyor onu alıp kullansam patisi ile gözüne ulaşır mı

2 CEVAP

Alaskaa

Büyük ihtimal stres altında hissediyordur yastık olanla daha rahat edebilir vursa da bir problem olmaz birde antistress şurup veya malt kullanabilirsiniz.

Alaskaa

Büyük ihtimal stres altında hissediyordur yastık olanla daha rahat edebilir vursa da bir problem olmaz birde antistress şurup veya malt kullanabilirsiniz.