Kedi Ağız Sağlığı

milaylaylom

Ağız sağlığı ve kokusu için veterinerim çok amaçlı bir sprey verdi ama asla sıkamıyorum aşırı korkup kaçıyorlar sıkarkenki fıs sesinden olsa gerek 😒 Nasıl sıkacağım önerisi olan ya da başka bir ağız sağlığı ürünü önerisi olan varsa yazabilir mi

6 CEVAP

ssedef28

spreyi sıkarken çıkan fıs sesini öğrenmişler o yüzden kaçıyolar korktuğu için değil. bizimki de nefret ediyor spreyden koltuğu kemirip tırmalarken spreyi çalkalıyorum hemen bırakıyor :D spreyi şırıngaya çok az alıp ağzına öyle bırakabilirsiniz belki

Sm_Ft

Sprey tarzı ürünlerde çok korkuyorlar. Benim oğlan da aynı tepkiyi veriyor. Çok darda kalırsam ve fısfıs olarak kullanmak gereken bir ürün ise ensesinden tutup yapıyorum mecburen....

NihanGurel

Merhaba
Bio Pet Active Biodent Hexidine Kedi ve Köpek Ağız / Diş Bakımı

Kullanabilirsin içtikleri suyuna bir kaç damla damlat ne ağız kokusu ne başka birşey kalmıyor

NihanGurel

Merhaba
Bio Pet Active Biodent Hexidine Kedi ve Köpek Ağız / Diş Bakımı

Kullanabilirsin içtikleri suyuna bir kaç damla damlat ne ağız kokusu ne başka birşey kalmıyor

milaylaylom

Sprey tarzında olmayan bir ürün var mıdır

milaylaylom

Korkan bir tek benim kedim değilmiş sanırım 🤭 Teşekkür ederim cevaplarınız için, @NihanGurel içtikleri suya damlatıp kullanmak büyük kolaylık, ürüne bakacağım çok sağ olun 🐾