Kedim Kafasını Çok Kötü Yatağın Bazasına Çarptı Bir Şey Olur Mu ?

Kedimle oynarken topu yatağın üstüne attım ama top sektiği için kedim son hızla yatağın ranzasına kafasını vurdu ağzını falan bi garip yaptı çok endişelendim bir şey olur mu ? yemeğini yedi az önce şimdi balkondan bakıyor.

2 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Büyük ihtimalle bir şey olmamıştır ancak siz yine de emin olmak için bugün kedinizin hareketlerini iyice gözlemleyin, anormal bir durum görürseniz vakit geçirmeden bir kliniğe götürün.

Bol patili günler dilerim.

AsumanAtilgan

Geçmiş olsun, vetetinere gösterin