Kedi Yolculuk Lütfen Yardım

Arkadaşlar kedim ile 9 saat yolculuk yapacağım otobüs (başka imkanım olmadığı için) kedim uysal korkak bı kedi. Sizce gece yolculuğu uyur mu streslenir mi otobüs yolculuğu yapan arkadaşlar lütfen yazın

4 CEVAP

Ebru-c

Ben daha önce otobüs yolcuğu yaptım 2 kedimle 5 6 saatlik bir yolculuktu. Allah razı olsun otobüsteki kimse bir şey demediği için ikili koltuğa geçtik kızlarımı kucağıma aldım, kucağıma aldıktan sonra hiçbir korkuları kalmadı. Çok rahat bir yolculuk yapmış olduk. Sadece tavsiyem kesinlikle çiş pedi yanınızda olsun korkudan yapabilirler. İlk dakikalarda muavini görünce üstüme yapmıştı ve bundan sonra her yolculukta yanımda bulundurdum. Bir de veterinerinizden sakinleştirme için bir önerisi olup olmadığını sorabilirsiniz.

gozdeyilmaz

Bu tamamen kedinize bağlı daha önce arabaya ya da otobüse bindi mi tepkisiniz biliyor musunuz?

Mini2019

bırakabileceğiniz birisi varsa bakması için bırakın bence. Otobüs ve 9 saat travmatik olur gerçekten. ayrıca korkarsa sürekli bağırır, stres olur. stres hastalıkları tetikler... sizin için de zorlayıcı olur.

illa ki götürecem diyorsanız veterinerden sakinleştirici alın. yola çıkmadan bir iki gün öncesinden vermeye başlayın.

Minminik

relax paste alın gimcatin çok işe yarıyor.